Поради щодо догляду за металопластиковими вікнами та дверима

Раз на рік необхідно проводити наступні профілактичні роботи:

 - всі рухомі деталі фурнітури вікна необхідно змащувати маслом;

 - слід перевіряти ущільнювачі  на предмет їх пошкодження, звертаючи увагу і на ущільнення скління (пошкоджені ущільнювачі необхідно замінювати); 

 - слід перевіряти отвори водовідводу (дренажні отвори) і при необхідності їх прочищати; 

 - потрібно оглядати зовнішню поверхню вікон і при необхідності її очищати.

 Очищення віконних профілів з ПВХ. Віконні профілі з ПВХ дуже легко миються, завдяки гладкій поверхні. Для миття можуть використовуватися звичайні миючі засоби і тепла вода. Не можна використовувати порошкові і шліфуючі чистячі засоби, оскільки вони зроблять поверхню пластикового вікна шорсткої. Також забороняється вживання бензину і нітросоставов.

 Ущільнювачі. Ущільнювачі - це прогумовані ділянки Вашої віконної конструкції, які, як правило, бувають чорного чи сірого кольору. Вони, як і всі сучасні матеріали, підлягають природньому старінню. Для того щоб у Ваших вікнах і дверях довший час не пропускали протяги і воду, тобто зберігали експлуатаційні властивості і еластичність, протирайте їх декілька разів протягом року силіконовим маслом, що можна придбати у спеціалізованих магазинах.
Віконна ручка. Якщо віконна ручка розхиталась, необхідно припідняти декоративну планку, яка знаходиться під нею, повернути її з вертикального в горизонтальне положення та затягнути гвинти, що розташовані під декоративною планкою.
Фурнітура. Ваші вікна оздоблені високоякісною фурнітурою. Уся фурнітура і її комплектуючі підлягають зношуванню і потребують догляду. Необхідно щонайменше двічі на рік змащувати всі рухомі деталі спеціальним безкислотним маслом, так, щоб фурнітура була легко рухомою.
Водовідвід. У кожному вікні знаходяться так звані водовідвідні канали для виводу вологи, що накопичується в середині конструкції, Їх (водовідвідні канали) потрібно періодично очищати від забруднення. Ви знайдете цей канал - прорізь, якщо відкриєте створку Вашого вікна і подивитесь на нижню частину рами.
Якщо виникають які-небудь інші специфічні проблеми, пов'язані з очищенням пластикових вікон, слід звертатися за консультацією у фірму, яка встановила Вам данний профіль.