Поради щодо монтажу пластикових вікон

пластикових вікон є їх звукоізоляційні властивості, а якщо роботи були проведені недобросовісно, то цієї переваги може у вас і не бути.

Якщо ви проводите монтаж пластикових вікон взимку, то заздалегідь подбайте про робоче місце, тобто про ту територію, яка прилягає до віконного отвору. Якщо місце буде підготовлено до установки, то це значно прискорить термін монтажу. Демонтуйте фіранки, жалюзі і інші об’єкти, які закривають вікно. Винесіть з приміщення всі важливі предмети ( особливо техніку), а меблі та підлога закрийте плівкою. Можна використовувати й інші варіанти, важливо лише захистити ваше майно від пошкоджень і забруднень.

Як тільки майстри видалять з отвору старе вікно (якщо вони досвідчені, то дана робота не призведе до деформації віконного отвору ), приберіть осколки цегли, бетону й інший утворився будівельне сміття, а вибоїни, які вийшли в результаті, слід добре вирівняти.
Після цього фахівці, які проводитимуть монтаж вікон ПВХ, займуться своєю роботою. Спочатку вони вставлять раму вікна без стулок, після чого вирівняють її за допомогою схилів по всіх площинах. Далі потрібно провести установку спеціальних стрічок, які будуть запобігати потраплянню вологи в сполучні шви. Потім конструкція добре кріпиться (крок кріплення не повинен бути більше, ніж відстань 70 сантиметрів).

Після цього беруть монтажну піну і роблять так, щоб простір між віконним прорізом і рамою стало повністю герметичним. Потім приступають до установки відливів, які потрібні для того, щоб конденсат не накопичується, а виводився в зовнішній простір. Далі займаються установкою підвіконь і регулюють фурнітуру вікна, яка є в наявності.

Вікна залишають на добу, а потім встановлюють укоси, що позитивно позначиться на їх зовнішньому вигляді. Монтажна піна вже засохла і її покривають силіконом з боку вулиці і декоративною стрічкою з боку кімнати.