Ролокасети Львів — купити і встановити по прийнятній ціні

Люди завжди намагалися захистити своє майно усіма можливими засобами. Для цього використовувалися решітки, додаткові віконниці на вікна та двері та ін. Але прогрес не стоїть на місці і сьогодні дуже часто можна побачити ролокасети. У Львові ціна на них є більш ніж прийнятною, тому вони використовуються практично в кожному кафе, магазині або офісі. Ви можете купити ролокасети у Львові за ціною, яка повністю виправдовується якістю, за допомогою нашої фірми, що займається не тільки поширенням даної продукції, але і її виготовленням.

Що собою являють ролокасети, їх ціна у Львові

Ролокасети Львів з'явилися досить недавно, але вже встигли завоювати своє місце на ринку. Це проста конструкція являє собою суцільне полотно, виготовлене з сталевого або алюмінієвого профілю. Іноді вони виготовляються навіть із пластику, але, так як цей матеріал досить легкий, їх використовують радше як звичайні двері, що не покликані захищати те, що знаходиться у приміщенні.

Що таке ролокасети?

Найбільш часто при виготовленні використовується алюмінієвий профіль, оскільки він:

 1. досить легкий і в той же час міцний;
 2. не піддається корозії.

Саме цей матеріал найбільш популярний для виготовлення ролокасет у Львові. Їх ціна знаходиться в середньому діапазоні, тому таку річ може собі дозволити практично кожен. Іноді виробники зміцнюють за допомогою різноманітних прийомів і використання додаткової сировини. У цьому випадку підвищується і вартість, але краще один раз переплатити за якість і бути спокійним за своє майно. Вас також можуть зацікавити розділи: "Купити металопластикові вікна", "Купити металопластикові двері".

Технологія установки і використання ролокасет

Як виготовляються ролокасети?

В залежності від побажань замовника, установка ролокасет у Львові може здійснюватися кількома способами: накладними монтажем, вбудованим і комбінованим. Весь процес відбувається приблизно однаково в усіх випадках, і складається з таких етапів:

 • примірка вироба і підбір комплектуючих;
 • створення отворів під кріплення;
 • свердління зовнішньої поверхні планки;
 • вирівнювання в отворі;
 • розмітка для буріння в стіні;
 • створення і розмітка отворів для приводу;
 • установка механізму управління;
 • кріплення ролетних напрямних;
 • установка аксесуарів, якщо такі є;
 • завершальні оздоблювальні роботи.

Всі ці роботи наші майстри виконають якісно і в максимально короткі терміни. Таким чином, в нашій фірмі Ви можете не тільки купити ролокасети в м. Львів по ціні виробника, а й замовити їх монтаж. Таке комплексне замовлення обійдеться набагато дешевше, ніж, якщо Ви вирішите звернутися в дві різні компанії.

Які існують види ролокасет у Львові

Різновиди ролокасет

Ви можете придбати абсолютно будь-який вид ролокасет в м. Львів по ціні виробника, головне – чітко знати, для яких саме цілей вони Вам потрібні. Насправді це товар дуже різноманітний:

 • існують автоматичні ролокасети і з ручним управлінням;
 • вони можуть бути виготовлені з різного матеріалу;
 • ми виготовляємо ролокасети різних розмірів;
 • стандартна забарвлення – білий, коричневий, бежевий і сірий кольори, але Ви можете замовити будь-яку інший тон, який буде підходити для Вашого приміщення.

На ролокасети у Львові ціна може варіюватися, залежно від деяких факторів, а саме:

 1. сировини, що була використана при виготовленні;
 2. наявності ручного або автоматичного управління;
 3. складність монтажу;
 4. загальний обсяг робіт.

Загальну вартість ролокасет у Львові Ви можете уточнити при оформленні замовлення у нашого менеджера, який крім цього, відповість на будь-які інші питання, якщо такі у Вас виникнуть.

Оформити замовлення дуже просто – потрібно лише залишити заявку на нашому сайті. Після цього, наш співробітник зв'яжеться з Вами і після узгодження всіх деталей робоча бригада приступить до роботи.

Читайте також: