Тканинні ролети Львів: ціни на ролоштори і тканинні ролети

Питання декору при оформленні приміщення – одне з найбільш важливих, так як саме за рахунок деталей і складається загальне враження затишку. Сьогодні набули широкого поширення тканинні ролети, Львів в цьому плані не виняток. Вони з'явилися зовсім недавно, але, незважаючи на це, вже встигли завоювати чимало шанувальників. Замовити ролети на вікна за ціною, що для Львова є більш ніж прийнятною, можна за допомогою нашої фірми.

Що собою являють ролети на вікна, їх ціна у Львові та області

Сонячне світло люблять усі без винятку, але іноді його надлишок стає проблемою, особливо якщо Ваші вікна виходять на південну сторону. Саме тому, декор вікон дуже важливий. Для цього використовуються різноманітні штори і жалюзі, але і те, і інше поступається за своїми характеристиками ролетам на вікна. Ціни по Львову і області є цілком демократичними, що в поєднанні з іншими позитивними сторонами роблять цю річ просто знахідкою.

Що собою являють ролети на вікна?

Тканинні ролети Львів представляють собою деяку помісь штор і жалюзі, і є прекрасною альтернативою традиційному декору вікон. Головною їхньою гідністю є простота в догляді. На відміну від жалюзі їх набагато простіше чистити від забруднень. А бруд і пил з'являються на них набагато повільніше, ніж на шторах. Крім цього, ролоштори зі Львова мають і деякі інші позитивними риси:

 • захищають від сонця вдень і від сторонніх поглядів ввечері;
 • запобігають нагрівання повітря в приміщенні;
 • дуже добре затемнюють кімнату;
 • захищають від вигорання меблів у приміщенні;
 • не дають утворюватися відблисків на моніторі комп'ютера, ноутбука або телевізора;
 • не вигоряють і просочені спеціальним пилевідштовхуючим розчином;
 • можуть мати найрізноманітніший зовнішній вигляд, тому Ви однозначно підберете те, що підійде саме до Вашого інтер'єру.

Технологія виробництва і використання тканинних ролетів

Технологія виробництва тканинних ролетів

Насправді, тканинні ролети Львів набагато простіші у використанні, ніж може здатися на перший погляд. Їх конструкція дуже проста – ролштори зі Львова (як, втім, і з інших міст) складаються з направляючої системи і тканинного полотна. Для тканинного полотна може використовуватися абсолютно будь-який матеріал: як синтетичний, так і натуральний. Звичайно, якщо при виготовленні використовувався натуральний матеріал, то ролети на вікна Львів за ціною будуть трохи дорожче.

Крім цього, існують і автоматичні тканинні ролети, які управляються за допомогою невеликого пульта. Це дуже зручно і сучасно, але їх вартість, відповідно, буде вище, ніж на інший товар подібного типу. У конструкцію такого типу ролетів входить невеликий електропривод, вбудований в вал, на який намотується тканина. Він прихований від очей і абсолютно безпечний.

Різноманітність ролоштор у Львові

Різновиди ролоштор (тканинних ролетів)

Як вже говорилося вище, одним з достоїнств тканинних ролетів з м. Львів є їх різноманітність. Наша фірма займається створенням і продажом наступних видів ролоштор:

 • відкритий тип штор;
 • закритий тип;
 • тканинні ролети з фотодруком;
 • рулонні штори системи день-ніч;
 • джутові рулонні штори;
 • бамбукові і т.д.

Відповідно, дуже широка і кольорова гамма. Що стосується штор з фотодруком, то тут у Вас є можливість дати волю своїй фантазії – на їх поверхню можна нанести абсолютно будь-яке зображення. Вони чудово підійдуть для оформлення дитячої кімнати.

Є можливість підібрати і будь-який розмір – від ролетів для великих вікон, до маленьких систем для віконця на мансарді. Все це Ви зможете знайти на нашому сайті і замовити виготовлення моделі, що сподобалася. У нас працюють виключно професіонали, які в максимально короткий термін виконають Ваше замовлення і зроблять установку тканинних ролетів в м. Львів.

Читайте також: