Гаражні ворота Львів: індивідуальне виготовлення, монтаж, гарантія

Сьогодні майже у кожного є особистий автомобіль. У зв'язку з цим виникає питання: де залишити свою машину на ніч або на період, коли вона не потрібна? Зазвичай, у гаражі, ну а найголовніша деталь в цьому приміщенні – гаражні ворота Львів. Придбати якісні ворота на гараж у Львові можна у нас, і займаємось ми не тільки продажем, а ще його виготовленням.

Які гаражні ворота Львів варто купувати

Індивідуальне виробництво гаражних воріт

Насправді існує досить багато видів воріт для гаража, а саме:

 • секційні;
 • орні;
 • відкатні;
 • підйомно-поворотні;
 • рулонні.

Кожен тип гаражних воріт за ціною та характеристиками відрізняється від іншого. Найпопулярнішими є підйомно-поворотні, але вони мають свої нюанси установки. Наприклад, стіни вже повинні бути готовими на момент монтажу даного типу гаражні ворота Львів, а ось підлогу можна остаточно обробити тільки після повного завершення робіт над створами.

А ось з секційними воротами на гараж Львів справа йде трохи інакше – на момент їх установки, ремонт всередині приміщення повинен бути повністю закінчено. Самі ворота мають ряд позитивних якостей, такі як економія місця, хороша теплоізоляція і звукоізоляція, стійкість до пошкоджень і деформації та інше. При замовленні разом з металопластикові вікна Львів і металопластикові двері Львів Ви гарантовано зекономите понад 20%!

Ще один популярний на сьогодні вид гаражних воріт у Львові – рулонні. Це найбільш компактний вид дверей для гаража, так як завдяки своїй властивості згортатися в рулон. Власне, це зрозуміло з самої назви. По-іншому ці ворота для гаража ще називають ролетними. Вони мають свою особливу конструкцію і кілька способів установки:

 1. всередині приміщення;
 2. зовні;
 3. накладним способом всередині гаража;
 4. накладним способом зовні.

Секційні, рулонні гаражні ворота Львів

Будь-який спосіб установки досить простий і швидкий, не вимагає наявності будь-яких особливих умов. Виготовляються зі сталі.

Найбільш часто використовувані ворота на гараж як у Львові, так і в інших містах є орні. Їх конструкція максимально простою – дві стулки, закріплені на жорстких стійлах. У таких гаражних воріт ціна набагато нижча, ніж у інших видів, що є однією з причин їх поширеності. Крім цього, саме така конструкція найбільш надійна і піддається різним модифікаціям і вдосконалення.

Технологія установки воріт на гараж у Львові

Встановлення будь-яких гаражних воріт в м. Львів відбувається за однаковою схемою. Звичайно, кожен вид має деякі нюанси і відмінності, але це все можна уточнити при оформленні замовлення у менеджера. Як і при склінні балконів у Львові.

Отже, з яких же етапів складається монтаж гаражних воріт у Львові і області?

 • Доставка всіх комплектуючих до місця установки.
 • Перевірка наявності всіх деталей і їх відповідність розмірам гаража.
 • Проектування рами, її прикріплення до стін.
 • Установка стельових направляючих.
 • Установка полотна гаражних воріт.

Після проведення всіх робіт, здійснюється перевірка руху полотна. Якщо необхідно проводиться коригування.

Ворота на гараж: технологія виробництва і монтажу

Регулюються всі пружини, монтуються всі додаткові механізми і фурнітура.

Якщо Ви звернетеся саме в нашу фірму, Ви можете бути впевнені, що ворота на гараж будуть встановлені у відповідності з усіма правилами з урахуванням Ваших побажань. У нас працюють тільки висококваліфіковані фахівці, які якісно виконають всі роботи в максимально короткі терміни.

Ви можете замовити у нас виготовлення воріт за індивідуальним замовленням. При цьому, фахівці приїдуть до Вас, щоб виміряти всі необхідні мірки і уточнити деталі. Після того, як будуть вирішені всі питання, наш менеджер розрахує вартість гаражних воріт і ціну на роботи в цілому. Якщо Вас все влаштовує, бригада будівельників приступить до робіт, і через максимально короткий час Ви зможете насолоджуватися новим виглядом свого гаража.

Читайте також: